Seks lesbijski to prawdziwy seks

28 paź 2022
minut
czytania
Seks lesbijski to prawdziwy seks

Seks lesbijski to seks prawdziwy w 100%. W szkole otrzymujemy wąską definicję seksu – penis spotyka się z waginą, penis zakłada prezerwatywę i wchodzi do waginy, penis tryska nasieniem. Koniec Potem opuszczasz szkołę, wkraczasz do prawdziwego świata i odkrywasz, że seks to wielopłaszczyznowa rozkosz, która wykracza dalekopoza heteroseksualny stosunek.

W badaniu Kinsey Institute z 2017 r. obejmującym 53 000 obywateli USA, lesbijki stwierdziły, że podczas seksu osiągają orgazm w 86% przypadków, w porównaniu z 65% heteroseksualnych kobiet. Tak więc kobiety uprawiające seks z innymi kobietami złamały seksualny aspekt życia małżeńskiego. Jednakże jeśli identyfikujesz się jako lesbijka i rozważasz seks po raz pierwszy z inną kobietą, , nie zakładaj, że filmy pornograficzne głównego nurtu przedstawiają realistyczny obraz tego, czym jest seks lesbijski. Istnieje mnóstwo świetnych źródeł.

Stosunek płciowy z udziałem penisa i pochwy to nie jedyna wielka sprawa, jak zapewnia Peggy Orenstein w swoim wystąpieniu na TED 2016 na tematkobiecej przyjemności dla młodych kobiet i dziewcząt. Młodzi ludzie nie powinni się uczyć, że jedynym sposobem na utratę dziewictwa jest penetracja pochwy przez penisa – nie dotyczy to lesbijek, gejów i dzieci niebinarnych.

Normalizacja zakresu możliwości seksualnych i ujęcie ich tak, aby obejmowały „…ciepło, uczucie, podniecenie, pożądanie, dotyk, intymność…” jest niezbędne, jeśli chcemy całkowicie pozbyć się obraźliwego mitu, że seks lesbijski nie jest „prawdziwy”. Ponieważ na wypadek, gdybyście jeszcze nie wiedzieli, seks może mieć miejsce między transpłciowymi kobietami z penisami, osobami interpłciowymi i nieidentyfikującymi się lesbijkami z waginami.

Nie proś nas o zdefiniowanie, z czym wiąże się seks lesbijski to rozmowa na inny czas – ale uwierz nam, gdy mówimy, że jest on w 100% uzasadniony.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->