Seks transseksualny Otwarta sesja pytań i odpowiedzi

31 paź 2022
minut
czytania
Seks transseksualny Otwarta sesja pytań i odpowiedzi

Brakuje rzetelnych informacji dotyczących seksu transseksualnego oraz doświadczeń osób transseksualnych, a pojawiające się informacje są często błędne i nieprawdziwe. Ale w pewien sposób – to jest w porządku. Zmusza nas to do otwartej komunikacji z naszymi partnerami… i to właśnie nas zbliża.

Niezależnie od tego, w jakiej relacji jesteś — każdy powinien być rozważny, jeśli chodzi o uprawianie seksu z nowym partnerem (niezależnie od płci). Jeśli jesteśmy gotowi się uczyć, na pewno wydarzy się coś pięknego. I to naprawdę najlepszy sposób na rozpoczęcie nowej relacji.

WIĘC, przejdźmy do naszego pierwszego pytania, a następnie dwóch członków społeczności trans odpowie i, miejmy nadzieję, pomoże zmniejszyć niektóre obawy, jeśli chodzi o seks transseksualny.

Q: Właśnie zacząłem spotykać się z kobietą transseksualną i jest idealna. Jestem cis i trochę się denerwuję, bo jeszcze nie uprawialiśmy seksu i nie wiem, czego się spodziewać. Jakieś wskazówki, jak powinnam rozmawiać z moim partnerem?

A: Po pierwsze, myślę, że to jest świetne, to jest naprawdę to, jak powinniśmy podchodzić do bycia z kimkolwiek nowym. I jako kobieta trans jestem tutaj, aby powiedzieć, że ciała trans są szalenie napiętnowane, nie są dostępne odpowiednie zasoby na nasz temat. Do diabła, większość osób trans nie wie nawet, jak zacząć sprawiać sobie przyjemność — więc brawo dla ciebie za zrobienie pierwszego, bardzo ważnego kroku!

Kilka rad, którymi mogę się od razu podzielić, to aby nigdy nie robić założeń na temat genitaliów osoby transseksualnej. Na przykład statystyki pokazują, że większość mężczyzn transseksualnych nie przeszła operacji zmiany płci, co oznacza, że ich genitalia najprawdopodobniej nie odpowiadają ich tożsamości płciowej jako mężczyzn. Twój partner może więc mieć pochwę, ale możesz nazwać to inaczej. To bardzo powszechne, że osoby transseksualne używają innych, nieokreślających płci słów na określenie swoich genitaliów, które bardziej pasują do ich doświadczeń. Krótko mówiąc – jeśli nie zakładasz, wszystko jest w porządku. Pozostań otwarty i podążaj za ich przykładem.

Miej otwarty umysł i wejdź w to bez żadnych oczekiwań. – Jane, 22

A: Hej! (Tutaj punkt widzenia mężczyzny transpłciowego). Chciałem tylko powiedzieć, że to naprawdę fajne, że próbujesz się poszerzać swoją wiedzę. Mam też kilka wskazówek, którymi chciałbym się podzielić z całym światem cis, jeśli chodzi o seks transseksualny , więc o to one:

  • Seks to o wiele więcej niż tylko nasze genitalia. Całujcie się, dotykajcie…rozmawiajcie o dziwactwach…chodzi o grę wstępną, zwiększanie intymności oraz poznawanie partnera… a niekoniecznie o najszybszy sposób osiągnięcia orgazmu.
  • Bądź świadomy swojego ciała. Chodzi mi o to, że (jako osoba cis) bądź świadomy tego, jak prezentujesz się przed swoim partnerem trans. Słowa mężczyzny cis do mężczyzny trans (lub kobiety cis do kobiety trans) na temat ich genitaliów (przykładowo) niosą wielki ładunek.

Miej otwarty umysł i wejdź w to bez żadnych oczekiwań.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->