Gadżety Erotyczne Do Różnych Zabaw

31 paź 2022
minut
czytania
Gadżety Erotyczne Do Różnych Zabaw

Gadżety erotyczne podnoszą pewność siebie… i zbliżają partnerów do siebie. Dają o wiele więcej możliwości, by odkryć to, co lubisz, i pozwalają na zamknięcie luki orgazmowej między Tobą i Twoim partnerem. 49% par, które używają wibratorów, często komunikuje się ze sobą, niezależnie od tego, czy chodzi o seks czy inne tematy. Z kolei spośród par, które nie używają wibratorów, tylko 29% może pochwalić się otwartością i komunikacją na tym samym poziomie.

A piękno zabawek tkwi w tym, że każdy kształt i rozmiar służy zupełnie innemu celowi…

Oto zajawka trzech zabawek i tego, co możesz z nimi zrobić.

1. Wibrator w kształcie króliczka

Wibrator króliczek posiada dwa elementy: zewnętrzny, który zapewnia wibracje do łechtaczki, oraz wewnętrzny, który stymuluje punkt G. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia maksymalną przyjemność i mieszane orgazmy.

SKYN Vibes Personal Pleasure Vibrating Massager to świetna opcja dla tych, którzy poszukują wibratora króliczka. Ma wiele różnych możliwości i jest idealny zarówno do zabawy w pojedynkę jak i z partnerem.

„Dzień, w którym nauczyłam mojego chłopaka, jak lubię używać mojego wibratora, był zdecydowanie punktem zwrotnym w naszym związku” mówi Liana, 32 lata.

Możesz zaserwować swojemu partnerowi seksowny pokaz, masturbując się przed nim wibratorem i jednocześnie opisując to, co robisz. Możesz również spróbować umieścić wibrator w dłoni swojego partnera i mówić mu co ma robić.

2. Miniwibrator


Piękno masażerów w kształcie stożka polega na tym, że przypominają szminkę i są na tyle dyskretne, że można je nosić i używać wszędzie. Są one najprawdopodobniej najprostszym i najmniejszym typem wibratora, wyposażonym w jeden przycisk: włącznik / wyłącznik.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->