Wybór Odpowiedniej Prezerwatywy To Nie Bułka Z Masłem

31 paź 2022
minut
czytania
Wybór Odpowiedniej Prezerwatywy To Nie Bułka Z Masłem

Odpowiednią prezerwatywę powinno się wybierać metodą prób i błędów. Dla mężczyzn jednak najważniejszym kryterium jest łatwa dostępność. Marka SKYN posiada w swoim portfolio szeroką gamę produktów odpowiednich zarówno dla Ciebie jak i Twojej partnerki. Prezerwatywy zabezpieczają w 98% przed niechcianą ciążą i chorobom przenoszonym drogą płciową — nie ma nic bardziej seksownego niż bezpieczny seks.

Na rynku dostępne są prezerwatyw z lateksu kauczuku naturalnego, materiałów syntetycznych i skóry jagnięcej (przy czym lateks jest najczęściej stosowany przez producentów). Obecnie coraz więcej kobiet i mężczyzn wybiera opcje nielateksowe, ponieważ lateks może być przyczyną wysypki i reakcji alergicznych. Najważniejsze jednak, by dobrać produkt do indywidualnych preferencji.

Prezerwatywy marki SKYN są najczęściej sprzedawanymi na świecie prezerwatywami nielateksowymi. Wykonane są z nowatorskiego materiału SKYNFEEL®, który zapewnia o wiele bardziej naturalne doznania niż inne prezerwatywy lateksowe. Prezerwatywy nielateksowe gwarantują taką samą ochronę przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową i są produkowane w zakładzie, który w ogóle nie przetwarza lateksu.

Materiał, z którego zrobione są nasze prezerwatywy, jest elastyczny i cienki, a przy tym niesamowicie miękki i wygodny, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała. Mogą używać ich osoby, które są uczulone na lateks. Marka oferuje wiele opcji bezlateksowych — od żeli intymnych, po prezerwatwy w większym rozmiarze, a także smakowe.

Przedstawiamy 6 rodzajów naszych prezerwatyw.

SKYN Original

Prezerwatwy nowej generacji, uwielbiane przez użytkowników. Wykonane z nowatorskiego materiału SKYNFEEL®, który wzmacnia doznania seksualne. Są tak miękkie i wygodne, że pozwalają poczuć wszystko, dosłownie wszystko.

Odpowiednio dopasowane, nawilżone, o gładkiej teksturze i nominalnej szerokości 53 mm.

SKYN Elite

Najcieńsze prezerwatywy z całej gamy produktów marki SKYN. O 20% cieńsze od wersji Original, przez co gwarantują jeszcze intensywniejsze doznania.

Odpowiednio dopasowane, nawilżone, o gładkiej teksturze i nominalnej szerokości 53 mm.

SKYN Ekstra Nawilżane

Dodatkowe nawilżenie przedłuża stosunek. Prezerwatywy SKYN Extra Nawilżane mają o 40% więcej delikatnego i trwałego środka nawilżającego niż w wersji Original. Zapewniają maksymalny komfort i bardziej intensywne seksualne doznania. Wszystkie prezerwatywy SKYN wykonane są z z nowatorskiego materiału SKYNFEEL®.

SKYN Intense Feel

Prezerwatywy mają za zadanie nie tylko zabezpieczyć przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale także zapewnić dodatkowe wrażenia. Prezerwatywy SKYN Intense Fee mają specjalne wypustki, które intensyfikują stymulację i potęgują przyjemność.

SKYN Large

Prezerwatywy SKYN Large to większa wersja naszego standardowego produktu. Wykonane są z nowatorskiego, nielateksowego materiału SKYNFEEL®, uwielbianego przez użytkowników. Są tak miękkie i wygodne, że pozwalają poczuć wszystko, dosłownie wszystko.

Odpowiednio dopasowane, nawilżone, o gładkiej teksturze i nominalnej szerokości 56 mm.

SKYN Cocktail Club

Prezerwatywy SKYN Cocktail Club to nowe, nielateksowe prezerwatywy o smakach i zapachach inspirowanych popularnymi koktajlami takimi jak: Piña Colada, Cherry Sunrise i Passion Daiquiri.

Są stale uznawane za „Najlepsze prezerwatywy smakowe” i są jedynymi nielateksowymi prezerwatywami smakowymi.

 

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ. 

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->