O Grze Wstępnej Słów Kilka

31 paź 2022
minut
czytania
O Grze Wstępnej Słów Kilka

  • Co zbliża ludzi do siebie bardziej niż seks? 
  • Gra wstępna

„To prawda… gra wstępna może pomóc partnerom zbliżyć się do siebie i stworzyć bardziej intymną atmosferę” — mówi dr Debra Herbenick, MPH, dyrektor Centrum Promocji Zdrowia Seksualnego na Uniwersytecie Indiana w Bloomington.

Jest tylko jedna zasada: czas, który uważasz, że powinieneś spędzić na grze wstępnej, pomnóż razy dwa.

Jak powinna wyglądać idealna gra wstępna? ❤

Dla mnie najlepsza gra wstępna zawsze zaczyna się od rozmowy
Ryan, 30 lat

1. Nie zaniedbuj oczywistych kwestii

„Komunikacja to klucz do sukcesu. Szczerze mówiąc, nie ma nic bardziej seksownego niż facet, który patrzy mi prosto w oczy i pyta, czego pragnę. Brzmi to dość banalnie, ale bardzo rzadko się to zdarza, czego zupełnie nie rozumiem.

Po co ktoś ma domyślać się, co będzie dla mnie dobre, jeśli może mnie po prostu o to zapytać? Dla mnie najlepsza gra wstępna zawsze zaczyna się od rozmowy.”`

2. Nie spiesz się

„Szczególnie wtedy, gdy nie widzę się z moją dziewczyną przez dłuższy czas, kusi mnie, by od razu przejść do sedna. Natomiast osobiście jeszcze bardziej mnie podnieca, kiedy ona mnie błaga, bym zaczął się z nią kochać.

Wtedy się nie spieszę, uwielbiam patrzeć, jak wariuje. A dzięki mojej cierpliwości ona jest bliżej orgazmu i nie muszę się martwić, że skończę przed nią.”
— Alessandro, 32 lata

Uwielbiam, gdy moja dziewczyna całuje, dotyka, liże moje uszy – uwielbiam naprawdę wszystko
Nicolette, 24 lata

3. Pamiętaj o…uszach

„Uwielbiam, gdy moja dziewczyna całuje, dotyka, liże moje uszy – uwielbiam naprawdę wszystko! A potem, kiedy przechodzi do szyi — to już mój koniec. Moje ciało jest wtedy całkowiecie napięte.”
— Nicolette, 24 lata

4. Nie obawiaj się wibracji

„Będę całkowicie szczera… Z dużą dozą nieśmiałości korzystałam z wibratora przy moim chłopaku. Kiedy już się przełamałam, ogromną przyjemność sprawiało mi patrzenie, jak doprowadzam go do szału. Uwielbiałam też, kiedy podczas seksu sięgał po wibrator. Moim numerem jeden jest SKYN Vibes Personal Massager.”
— Helena, 67 lat

To wystarczy, by wprawić mnie w cudowny nastrój
Rae, 18 lat

5. Zacznij jeszcze przed przyjściem do domu

„Nie ma nic bardziej seksownego niż gra wstępna, która trwa cały dzień. Mogą to być pocałunki na ulicy lub przypadkowe dotknięcie przez spodnie. A najbardziej podnieca mnie, gdy mój mężczyzna szepcze mi do ucha, jak wielką ma na mnie ochotę, gdy jesteśmy w miejscu publicznym, otoczeni przez tłum ludzi. Wtedy tylko myślę o tym, by jak najszybciej wrócić do domu.”
— Sofia, 45 lat

6. Doceń moc nawilżenia

„Kiedyś przeczytałem, że dotykanie klatki piersiowej partnera obniża poziom stresu o 70%. Całkowicie się z tym zgadzam! Po długim, stresującym dniu w pracy, uwielbiam brać prysznic z moją partnerką, myć się nawzajem i relaksować. A potem kontynuować ten rytuał z wykorzystaniem żelu intymnego.”
— Nicolas, 27 lat

7. Dotykaj

„Dotyk ukochanej osoby to najwspanialsze uczucie. Wtedy wiem, że druga osoba skupia na mnie całą uwagę. To wystarczy, by wprawić mnie w cudowny nastrój.”
— Rae, 18 lat

8. Masuj stopy

„Mój chłopak ma bardzo silne ręce, a jego masaż stóp nie może się z niczym równać. Im wolniej, tym lepiej…i wiem, że lubi obserwować moje reakcje. To najlepsza kombinacja gry wstępnej i fizjoterapii.”
— Noa, 33 lata

9. Baw się włosami

„Idealna gra wstępna? Dotykanie włosów. A najwspanialsze jest to, że można to zrobić w każdej chwili: podczas całowania szyi, szeptania do ucha, no i oczywiście podczas seksu.”
— Quinn, 45 lata

Wrażenie jego ust nad tkaniną było niesamowite
Chloé, 21 lat

10. Lekko podgryzaj

„Nigdy nie zapomnę, jak mój chłopak pierwszy raz wziął prześcieradło, trzymał je przy mojej klatce piersiowej i całował przez nie moje sutki. Wrażenie jego ust nad tkaniną było niesamowite i teraz proszę go, żeby robił to cały czas…”
— Chloé, 21 lat

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->