Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć O Nawilżaniu

31 paź 2022
minut
czytania
Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć O Nawilżaniu

W sensualności chodzi o harmonię zmysłów: wzroku, dźwięku, zapachu, smaku i dotyku. To dzięki niej możemy doświadczać wielu różnych emocji i czuć większą więź z innymi i z samym sobą.

Pomimo że „sensualność” i „seksualność” mogą być używane zamiennie, wiele je różni. Doświadczenia zmysłowe nie muszą koniecznie prowadzić do doświadczeń seksualnych. Jednak bycie w zgodzie ze swoją sensualnością może wzmocnić Twoje doznania seksualne.

Naszą sensualność możemy odkryć na przykład poprzez używanie żeli intymnych, dzięki którym nie tylko pewne rzeczy, takie jak stosunek analny, będą możliwe, ale także wejdziemy na zupełnie nowy poziom seksualnej zabawy. Około 70% osób skorzystało już z żeli intymnych. Zanim jednak dołączysz do tej grupy, zapoznaj się z podstawowymi informacjami na ich temat.

Żel intymny to nie tylko naturalny zamiennik środka nawilżającego. To narzędzie do niekończących się poszukiwań. Mężczyźni nie produkują żadnego środka nawilżającego, kobiety tak, choć nie zawsze jest to możliwe. W tej sytuacji na ratunek przychodzi żel intymny. I to nie tylko do zwiększenia komfortu podczas seksu analnego, ale także… jako prawdziwy wzmacniacz zmysłowości.

Poznajmy podstawowe rodzaje żeli intymnych lubrykantów i sposoby na ich wykorzystanie.

Żele intymne na bazie wody cieszą się największą popularnością.

Na bazie wody

Żele intymne na bazie wody cieszą się największą popularnością. Można z nich korzystać podczas penetracji, masturbacji czy zabaw z gadżetami erotycznymi. Żele intymne na bazie wody są również idealne dla wrażliwej skóry i w przypadku podrażnienia pochwy.

Można je stosować z prezerwatywami, a dzięki formule na bazie wody bardzo łatwo można je wyczyścić z pościeli czy ubrań.

„Mój chłopak dał mi kiedyś butelkę żelu SKYN Aqua Feel, gdy byliśmy w podróży. Od tego czasu trzymamy ją tylko w samochodzie. Za każdym razem, gdy jedziemy w szczególnie piękne miejsce, nie możemy się oprzeć, by z niej nie skorzystać. To miły sposób, by wspólnie doświadczać i tworzyć wspomnienia zarezerwowane tylko dla nas” — mówi Jake, 33 lata.

WOW… to niesamowite
Mila, 25 lat

Żel intymny SKYN Excite to coś więcej niż środek nawilżający na bazie wody — to żel stymulujący orgazm dla niej. Został on specjalnie zaprojektowany i przetestowany przez kobiety, by zmaksymalizować kobiece doznania seksualne. „Doświadczenie z SKYN Excite wspominam bardzo intensywnie… oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Wystarczy delikatnie wmasować go w łechtaczkę… a po minucie — efekt WOW… to niesamowite” mówi Mila, 25 lat.

Na bazie silikonu

Żel intymny na bazie silikonu jest śliski, trwały i najlepszy na dłuższe sesje „Na imprezach gejowskich naprawdę nie ma zbyt wielu gadżetów erotycznych”,mówi James, 22 lata…„Jest lubrykant, są prezerwatywy i chusteczki do miejsc intymnych. Żel intymny SKYN All Night Long to jedyny środek nawilżający, który przynoszę.”

Dzięki składnikom zawartym w żelach intymnych na bazie silikonu wystarczy mała ilość produktu do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Żele intymne na bazie silikonu są także idealne podczas seksu i masturbacji pod prysznicem, ponieważ silikon jest odporny na wodę.

Uwaga: silikon nie powinien być stosowany na gadżetach seksualnych również wykonanych z silikonu, ponieważ może z czasem zniszczyć gumę. Istnieje jednak wiele zabawek wykonanych z innych materiałów, takich jak twardy plastik, szkło czy stal, do których świetnie się on nadaje!

Nasz ulubiony lubrykant używamy jako olej do masażu
Camille, 29 lat

Na bazie oleju

Żel intymny na bazie oleju zapewnia uczucie śliskości, które utrzymuje się dłużej niż w przypadku żeli intymnych na bazie wody. Doskonale nadają się do masturbacji, seksu bez zabezpieczenia i zabaw w wodzie. „Najbardziej podoba mi się, gdy mój chłopak zaczyna od masażu, a potem przechodzi do sedna. Nasz ulubiony żel intymny na bazie oleju używamy jako olej do masażu, ale także środek nawilżający miejsc intymnych… bardzo praktyczne”
— mówi Camilla, 29 lat.

Oil-based lubricants (or other oil-based products, like coconut oil) should not be used with latex condoms. The oil dissolves the latex of the condom and can cause them to break.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->