CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ WCZEŚNIEJ

28 paź 2022
minut
czytania
CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ WCZEŚNIEJ

Jak utrzymać erekcję na dłużej

Uprawianie seksu przez całą noc  prawdopodobnie nie powinno być jedynym rodzajem seksu w twoim repertuarze – różnorodność jest przyprawą życia – ale może to prowadzić do problemów z nawilżeniem. Najnowsze dane, obejmujące wyłącznie pary heteroseksualne, przedstawiają, że seks może trwać od 55 sekund do 44 minut. Westchnienie ulgi – nie ma czegoś takiego jak „normalny” czas trwania seksu! Najważniejsze jest to, abyś Ty i Twój partner(ki) byli zadowoloni e waszego życia seksualnego.

 

Penisy mogą być temperamentne. Jednak kiedy na drodze penisa staje alkohol, trawa lub lęk przed seksem może to prowadzić do sporadycznych zaburzeń erekcji – nawet przy podnieceniu – lub do przedwczesnego wytrysku 85% mężczyzn w wieku pomiędzy 20 a 39 twierdzi, że „zawsze” lub „prawie zawsze” ma erekcję i ją utrzymuje, to jednak oznacza, że 15% mężczyzn w tym samym wieku ma problemy z erekcją i jej utrzymaniem.

Ale każdy problem ma swoje rozwiązanie. Jeśli masz penisa, oto kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby uzyskać dłuższą i silniejszą erekcję:

NIE pal: papierosy zwiększają ryzyko impotencji, uniemożliwiając zdrowy przepływ krwi do penisa.

ZACZNIJ stosować dietę śródziemnomorską: warzywa, owoce, zdrowe tłuszcze, takie jak orzechy i oliwa z oliwek, czerwone wino i produkty pełnoziarniste poprawiają sprawność seksualną poprzez zmniejszenie ryzykazaburzeń erekcji.

SKOŃCZ z gwałtownymi ruchami: Niektóre przypadki zaburzeń erekcji są spowodowane urazami prącia, które występują podczas seksu. Zwolnij podczas stosunku i sprawdź, które pozycje seksualne są ryzykowne dla twojego penisa. Jeśli jesteś zaniepokojony, umów się na wizytę u lekarza, który będzie mógł cię uspokoić i doradzić.

SPRAWDŹ poziom testosteronu: niski poziom testosteronu często prowadzi do spadku libido, co z kolei wpływa na erekcję i jej utrzymanie. Twój lekarz będzie mógł pomóc ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, jeśli tak się stanie.

NIE zarywaj nocy: erekcje nocne trwają od trzech do pięciu godzin, zaopatrując penisa w dotlenioną krew, która pomaga tkankom zachować elastyczność. Im więcej śpisz i odpoczywasz, tym dłuższe są twoje erekcje.

BĄDŹ bardziej aktywny: regularne ćwiczenia nie tylko pomagają zoptymalizować przepływ krwi, co jest istotnym elementem zdrowych erekcji, ale także zapewnią organizmowi produkcję wystarczającej ilości tlenku azotu , który odgrywa rolę w przedłużaniu erekcji.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->