Czy jestem skazany na dochodzenie w tej samej pozycji przez całe życie?

29 paź 2022
minut
czytania
Czy jestem skazany na dochodzenie w tej samej pozycji przez całe życie?

Być może jedną z gorszych rzeczy od złego seksu jest nudny seks. A jeśli czujesz, że osiąganie orgazmu stało się rutynowe, twoje intymne chwile są prawdopodobnie dość monotonne. Ale nie bój się, ponieważ nie musi tak pozostać! Oto kilka pomysłów, które mogą pomóc Ci przywrócić trochę emocji do twojego życia seksualnego.

Poznaj siebie(ponownie)

Może się okazać, że aby dojść do punktu, w którym wiesz już, co powoduje, że dochodzisz, musisz spędzić trochę czasu na zabawach z samym sobą. A to jest niesamowite!

Masturbacja jest jak najbardziej wskazana – dzięki niej wiesz dokładnie, jak i kiedy poruszać swoim ciałem, aby osiągnąć orgazm. Tak więc jednym ze sposobów na zrobienie postępu jest ponowne przyjrzenie się swoim relacjom z samym sobą. Wypróbuj nowe rzeczy, aby zobaczyć, co jeszcze może ci się spodobać, a może się okazać, że trafiłeś do punktu, który będziesz chciał odwiedzić podczas następnego spotkania seksualnego.

Wypróbuj zabawki

Ta wskazówka jest trochę naturalną kontynuacją propozycji numer jeden, ale może być stosowana zarówno w przypadku seksu z inną osobą, jak również do zabaw solo. Skorzystanie z zabawek to świetny sposób na odświeżenie rzeczy i dodanie nowych wrażeń, które mogą sprawić, że będziesz dochodzić w pozycjach, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe. Nowość może być również prawdziwym wzmacniaczem libido, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z partnerem.

Zmień perspektywę

Wreszcie, wiele można powiedzieć o mentalnej stronie seksu, więc dlaczego nie spróbować odwrócić swojego sposobu myślenia i pozycji seksualnych? Poświęć chwilę, aby zastanowić się, dlaczego odbierasz negatywnie, że zawsze dochodzisz w tej samej pozycji. Bo tak naprawdę oznacza to po prostu, że wiesz, co lubisz. Dla wielu osób możliwość regularnego osiągania orgazmu nie jest oczywista, więc fakt, że znalazłeś dla siebie najlepszą pozycję seksualną i niezawodny sposób na dojście, jest czymś do wyjątkowym. Następnym krokiem jest po prostu jeszcze lepsza zabawa i sprawdzenie, co można jeszcze wymyślić!

Co z tego wszystkiego wynika? Odnajdywanie przyjemności polega na eksploracji!

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->