Czy „pegging” to ostania granica tabu?

29 paź 2022
minut
czytania
Czy „pegging” to ostania granica tabu?

Coraz więcej heteroseksualnych mężczyzn włącza pozycję od tyłulub „pegging” do swojej heteroseksualnej relacji. Ukuty przez Dana Savage’a termin „pegging” to praktyka seksualna, w której kobieta penetruje swojego męskiego partnera za pomocą sztucznego członka umocowanego na biodrach za pomocą pasków..

I choć mówi się o tym i praktykuje coraz częściej, pegging wciąż jest tematem tabu.

Być może heteroseksualni mężczyźni w roli partnera przyjmującego podczas stosunku analnego, to ostatnia seksualna granica.

Eksploracja przeszła długą drogę…

W okolicy odbytu znajdują się liczne zakończenia nerwowe, które mogą wywoływać przyjemne doznania podczas penetracji — niezależnie od płci. U mężczyzn zapewnia on bezpośredni dostęp do „męskiego punktu g” lub „punktu p”… który znajduje się około 5 centymetrów wewnątrz odbytu. W przypadku kobiet seks analny może dać dostęp do zupełnie nowego świata pośredniej stymulacji łechtaczki i pochwy.

Ale ostatecznie zakończenia nerwowe nie mają tożsamości płciowej ani orientacji seksualnej

Choć wielu heteroseksualnych mężczyzn nie może sobie wyobrazić receptywnego stosunku analnego, są zdecydowanie też tacy, którzy go kontemplują, pragną i regularnie praktykują.

I choć dziś pegging może wydawać się tabu, otwarta komunikacja i eksploracja są kluczem do każdego zdrowego związku seksualnego. I kiedy rozmawiamy o seksie, popędach i ciekawostkach… mogą wydarzyć się piękne rzeczy. Jest to pierwszy krok do osiągnięcia zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego.

Kiedy dekonstruujemy tradycyjne role płciowe, z pewnością odkryjemy doznania, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. W przypadku kobiet koncepcja penetracji partnera płci męskiej stawia je w pozycji dominującej, zwykle nie doświadczanej. W przypadku mężczyzn heteroseksualnych pozycja od tyłu może powodować, że będą czuć się bezbronni i całkowicie otwarci na nowe sposoby osiągania męskiego orgazmu, takiego jak orgazm prostaty poprzez stymulację odbytu. Odkrywanie nowych rzeczy ze swoim partnerem może poprawić twoją relację dzięki lepszemu seksowi w parze i komunikacji

Używanie sztucznego penisa do penetracji analnej nie jest związane z płcią — każdy może praktykować pegging.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->