Jak z nagiego selfie zrobić dzieło sztuki

29 paź 2022
minut
czytania
Jak z nagiego selfie zrobić dzieło sztuki

Jesteśmy pewni, że większość ludzi zgodziłaby się, że Covid-19 miał wpływ na nasze życie seksualne. Kolejne zamknięcia i dystans społeczny utrudniły randkowanie. W przypadku niektórych par mieszkających razem, seks był często pomijany, ponieważ zbyt dużo czasu spędzano razem, a związki na odległość zostały oddalone od siebie przez ograniczenia w podróżowaniu. Nie oznacza to jednak, że sprawy związane z seksem są całkowicie pomijane. Jeden szczególny akt odnotował wzrost popularności w ciągu ostatniego roku: nagie selfie.

Z pewnością nie jest to nowe zjawisko, ale jest postrzegane jako sposób na to, aby ludzie czuli się seksownie, gdy są zamknięci w swoich domach. I to właśnie dzięki temu dodatkowemu czasowi można dodać trochę reżyserii artystycznej i przekształcić ten akt cyfrowej gry wstępnej w prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli chcesz poprawić swoją zabawę z selfie, oto kilka rzeczy, o których warto pomyśleć, gdy będziesz robić zdjęcie:

Rozważ scenografię i rekwizyty

Zainspiruj się internetowymi zajęciami z rysowania, podczas których często wykorzystywane są rekwizyty, takie jak kwiaty, lustra, krzesła i poduszki. Wybierz elementy, które pasują do twoich celów estetycznych i zobacz, jak możesz sprawić, by działały na twoją korzyść. Rekwizyty mogą również pomóc zakryć części ciała, dzięki czemu idealnie można stworzyć bezpieczne akty, które pozostawiają co nieco wyobraźni.

Znajdź swoje światło

Odpowiednie oświetlenie może nie tylko podkreślić części ciała, które chcesz przedstawić w najlepszy możliwy sposób, ale może być również genialnym sposobem na stworzenie poczucia intymności w twoich aktach.

Baw się pozami

Na koniec, tutaj możesz się naprawdę zainspirować sztuką wysoką – poszukaj słynnych nagich obrazów lub rzeźb i zobacz, czy możesz odtworzyć niektóre z pozycji. Nagie selfies mają być zabawne, więc nie ma nic złego w podążaniu za swoim wewnętrznym Dawidem lub Wenus!

Jedna rada – jeśli dopiero poznajesz kogoś seksualnie, zdecydowanie musisz uzyskać zgodę przed rozpoczęciem rozmowy o seksie. Niewiele osób kocha niechciane zdjęcie penisa i ważne jest, aby zdobyć zaufanie, wysyłając takie intymne zdjęcia.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->