Jeden rozmiar nie pasuje dla wszystkich: Jak poznać swój prawdziwy rozmiar prezerwatywy?

28 paź 2022
minut
czytania
Jeden rozmiar nie pasuje dla wszystkich: Jak poznać swój prawdziwy rozmiar prezerwatywy?

Wielkość prezerwatywy ma znaczenie. Podczas lekcji edukacji seksualnej więcej czasu spędza się śmiejąc się z nieudanych prób z użyciem banana, zamiast skupiać się na znaczeniurozmiaru prezerwatywy. Wiele miejsc, w których po raz pierwszy uzyskujemy dostęp do tprezerwatyw, takich jak kliniki zdrowia seksualnego, oferuje standardowe prezerwatywy, które nie będą pasować dla wszystkich. To nie jest najlepszy początek seksu, jeśli jesteś rozproszony przez zsuwającą się prezerwatywę lub czujesz, że jest ona zbyt ciasna

Zbyt ciasna? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że prezerwatywa pęknie podczas seksu, co może sprawić, że będzie ona nieskuteczna i zwiększy się ryzyko przeniesienia zakażenia przenoszonego drogą płciową. Zbyt długa? Prezerwatywa  może zrolować się i zwisać na końcu. Nie tylko sprawia to, że jest on nieskuteczna, ale również rozprasza uwagę i jest niewygodna dla użytkownika.

Tutaj kilka rad, jak znaleźć perfekcyjny rozmiarprezerwatywy:

Zmierz swój penis
Brzmi to jak oczywistość, ale od tego trzeba zacząć. Możesz chcieć być bardzo dokładny i przyłożyć taśmę mierniczą do swojego penisa lub wykonać test rolki papieru toaletowego, co jest zabawniejsze. Tak czy inaczej, pamiętaj, aby zmierzyć zarówno długość, jak i nominalną szerokość penisa, mierząc u podstawy, a także najszerszą część trzonu.

Zostaw swoje ego za drzwiami
Chociaż możemy marzyć o byciu XXL, rzeczywistość jest taka, że większość z nas ma penisy o standardowej wielkości. Według najnowszych badań opublikowanych w British Journal of Urology International, średni rozmiar penisa bez wzwodu wynosi 9,1 cm (długość) oraz 9,34 cm (szerokość). Ale rozmiar penisa ostatecznie nie ma znaczenia – a rozmiar prezerwatywy ma.

Wypróbuj różne
Gratulacje – znasz teraz swój oficjalny rozmiar prezerwatywy. Ale nie zadowalaj się pierwszym, którego spróbujesz. W prążki, smakowe, różne lubrykanty, świecące w ciemności – istnieje wiele rodzajówprezerwatyw, więc nie ograniczaj się w testowaniu i wybierz rodzaj, który ci najbardziej pasuje i sprawia przyjemność podczas seksu.

Potrzeba dwojga, kochanie
Wybór odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy nie wpływa tylko na twoją satysfakcję, zapewnia również lepsze doświadczenia seksualne dla partnera(-ów). Gdy wypróbowujesz różne prezerwatywy, zapytaj partnera o wrażenia Bez względu na płeć, to, co działa na ciebie, może niekoniecznie działać na innych, więc miej to na uwadze.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->