OCZEKIWANIA A RZECZYWISTOŚĆ

29 paź 2022
minut
czytania
OCZEKIWANIA A RZECZYWISTOŚĆ

Dlaczego seks jest taki brudzący  I dlaczego to dodaje uroku/zabawy)

Niezależnie od tego, jaki seks uprawiasz i jak często, rzeczywistość jest taka, że seks jest brudzący. Między lubrykantem, krwią miesiączkową, olejkami do masażu, zapachami ciała i płynami ustrojowymi, żeby wymienić tylko kilka, to normalne, że seks  jest trochę… chaotyczny, że to tak nazwiemy?  Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest akceptacja tego.

Zbyt często wpadamy w pułapkę wstydu z powodu zapachów i płynów, które produkuje nasze ciało. Niedawne badanie Bodyform ujawniło, że spośród 2000 zapytanych kobiet, prawie połowa z nich twierdziła, że unika seksu podczas „tych dni w miesiącu”. Dla kobiet obawa przed zabrudzeniem była jednym z głównych powodów powstrzymywania się od seksu.

Ale całe to „brudzenie” jest w rzeczywistości naturalną częścią seksu, od śliny, poprzez nasienie i płyn odbytniczy, i potwierdzenie, że jesteśmy podnieceni, zmierzając do orgazmu. Czasami potrzebujemy pomocnej dłoni, aby wprawić się w nastrój, więc zaopatrz się w lubrykanty, zabawki erotyczne i olejki do masażu. Po co odmawiać relacji intymności i przyjemności niesamowitego seksu – z powodu tylko ryzyka ubrudzenia?

Jeśli lubisz utrzymywać porządek, możesz podjąć środki zapobiegawcze, takie jak podłożenie ręcznika. Chusteczki czyszczące są skuteczne zarówno przed, jak i po seksie. Należy również pamiętać o dobrej higienie seksu, takiej jest utrzymywanie czystości zabawek erotycznych oraz wzięcie prysznica po seksie analnym. Ale możesz również cieszyć się przytulaniem po seksie ze swoim partnerem, wiedząc, że odgłosy, zapachy i płyny są częścią wspaniałego seksu. Bierz się do roboty, ubrudź się i baw się dobrze.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->