Odkrywanie tego, Co Zwyczajne

29 paź 2022
minut
czytania
Odkrywanie tego, Co Zwyczajne

11 powodów, dla których każdy heteroseksualny mężczyzna powinien spróbować pozycji od tyłu

W ciągu ostatnich pięciu lat, pegging przeszedł od trendu  do standardowej praktyki seksualnej. Dobra, może nie każda para regularnie praktykuje pegging, ale wiele par już próbowało lub myśli o wypróbowaniu.

Jeśli jesteś cis, hetero, mężczyzną i nie jesteś zdecydowany co do zmiany pozycji, oto kilka powodów, dla których warto spróbować.

To NIESAMOWITE uczucie. Seks analny nie jest ani bolesny, ani niechlujny, kiedy się wyluzujesz. W rzeczywistości jest świetny! Nie spiesz się, testuj różne lubrykanty, aby znaleźć swoje ulubione i zdecydowanie zainwestuj w zabawki erotyczne.

Pozycja od tyłu nie jest zarezerwowana tylko dla homoseksualnych mężczyzn: niezależnie od orientacji seksualnej, wszystkie tyłki są takie same (tak jak ludzie). Możesz zacząć od zabawiania się samemu – z wykorzystaniem korków analnych, dildo lub wibrujących jajek – a może chcesz włączyć stymulację analną do swojego życia seksualnego jako para.

Kobiecy pegging redefiniuje stereotypy dotyczące płci: cieszenie się seksem analnym jako heteroseksualny mężczyzna cis oznacza pozbycie się wielu mitów dotyczących płci.

Lepiej poznajesz swoje ciało: seks analny to krzywa uczenia się, która zapewnia przyjemność zarówno tobie, jak i twojemu partnerowi (partnerom).

Im więcej wiesz na temat swojego tyłka, tym lepiej znasz tyłki innych ludzi: i tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz dobrym partnerem seksualnym.

Ciesz się przyjemnością dłużej dzięki zabawom analnym: wczesny wytrysk to powszechny problem. Poświęć trochę czasu na zbadanie innych męskich punktów G, takich jak prostata i zwieracz odbytu, aby zintensyfikować swoje szczytowanie.

Każdy facet powinien przynajmniej raz w życiu doświadczyć orgazmu prostaty: są one bardziej intensywne, to takie proste.

Eksploracja seksualna to jednokierunkowa droga do wolności seksualnej: Łatwo jest być społecznie akceptowanym. Ale gdzie jest w tym zabawa? Jeśli jesteś zaintrygowany lub zainteresowany stymulacją analną podczas seksu, to wypróbuj ją. Życie jest za krótkie, żeby nie mieć wszystkich orgazmów.

Seks analny może przybliżyć Cię do znajomych LGBTQ+: jak często rozmawiasz ze znajomymi gejami o seksie? Twoje doświadczenia związane z peggingiem z pewnością sprawią, że rozmowa o seksie będzie łatwiejsza.

Masaże prostaty mogą zmniejszyć ryzyko raka prostaty: więc chwyć lubrykant!

I ostatnia rzecz…chcielibyśmy jeszcze raz przypomnieć, jak seks analny może być niesamowity dla heteroseksualnych mężczyzn cis. Koniec i kropka.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->