Pięć wskazówek, które zapewnią ci niesamowitą przyjemność

28 paź 2022
minut
czytania
Pięć wskazówek, które zapewnią ci niesamowitą przyjemność

Seks oralny jest niesamowity – i to nie tylko wtedy, gdy jesteś odbiorcą. Nie możemy wyobrazić sobie lepszego podniecenia niż widok twojego partnera seksualnego wijącego się z rozkoszy – i to właśnie dzięki tobie. Możesz świetnie podbudować swoje ego, co sprawia, że seks oralny jest wygraną dla każdej z zaangażowanych stron.

Czasami można utknąć w relacji w seksualnej rutynie, ale ważne jest, aby utrzymać płomień oralnych przyjemności – ostatnie badania wykazały, że ponad 50% kobiet osiąga orgazm wyłącznie poprzez seks oralny.

Oto kilka seksownych sztuczek, dzięki którym twój seks oralny będzie satysfakcjonujący (i całkowicie bezpieczny).

Dorzuć wibrator lub zabawkę erotyczną. Niezależnie od tego, czy seks oralny jest grą wstępną czy też całość ma się odbyć bez penetracji, wibratory i zabawki erotyczne mogą być wspaniałym sposobem pobudzenia partnera – niezależnie od tego, czy jest mężczyzną czy kobietą – i sprawić, że będą jeszcze bardziej podnieceni. Dodatkowo, w razie potrzeby, dadzą trochę odpoczynku ustom i dłoniom.

Załóż opaskę na oczy. Seks oralny z zawiązanymi oczami może sprawić, że całe doświadczenie będzie bardziej intensywne. Gdy twoje zmysły są wyostrzone, twoje strefy erogenne stają się jeszcze bardziej wrażliwe. Jeśli zapewniasz seks oralny swojemu partnerowi, który ma zawiązane oczy, połaskocz jego strefy erogenne wibratorem, aby zwiększyć orgastyczną przyjemność!

Podwój przyjemność. Jeśli jest to szybki numerek, wiedz, że kobiety szybciej osiągają orgazm, gdy są dotykane w więcej niż jednym obszarze. Ćwicz swoja wielozadaniowość, używając języka w jednym miejscu, a palców w innym. Zacznij od delikatnego dotykania jej sutków i za jej zgodą spróbuj ścisnąć, gdy zbliża się do orgazmu.

Mów do mnie niegrzecznie. Wspaniale jest móc rozmawiać podczas seksu oralnego. Może to być po prostu niegrzeczna rozmowa lub wyrażanie swojego entuzjazmu, a nawet pomocne wskazówki dla twojego partnera, aby zrobił coś, co cię rozgrzeje i pobudzi.

Zmieniaj Czy wiesz, że podczas seksu oralnego, gdy partner zbliża się do orgazmu, chce, abyś ciągle robił to samo? Dokładnie potrzebuje czegoś innego. Jeśli właśnie robisz fellatio, naprzemiennie ssij i liż oraz zmieniaj prędkość. A jeśli właśnie zapewniasz cunnilingus, nie ograniczaj się jedynie do lizania. Spróbuj delikatnego ssania i zobacz, jaka jest reakcja, może się okazać, że lekki ruch może załatwić sprawę.

Dodatkowa wskazówka: Pamiętaj, aby czuć się komfortowo! Nie musisz klęczeć, aby uprawiać seks oralny i nabawić się kontuzji od tarcia. Nikt na to nie zasługuje.

Przyjacielskie przypomnienie Nie próbuj niczego podczas seksu oralnego bez zgody swojego partnera. Jest to dość intymny akt seksualny dla wielu, więc zgoda i bezpieczeństwo ponad wszystko.

Intymne rozmowy SKYN® Condoms, Lubricants and Massagers

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami.
Odbierz 15% zniżki na pierwsze zamówienie!

-->